Андрій Євстратов привітав з початком нового навчального року педагогів та нагородив кращих освітян району

Напередодні свята Дня знань у кінотеатрі «Україна» м. Генічеськ  відбулася конференція педагогічних працівників Генічеського району, на якій здійснено оцінку результатів  системи освіти  району за 2018-2019 навчальний рік та визначено основні завдання на новий навчальний рік.

Привітати з початком нового навчального року педагогів району прийшли почесні гості: Андрій Євстратов — голова Генічеської районної ради; Гульнара Бекірова — заступник голови Генічеської районної державної адміністрації; Олександр Тулупов – Генічеський міській голова.

З доповіддю «Про підсумки роботи закладів освіти Генічеського району в  2018-2019 навчальному році та основні завдання на новий навчальний рік» виступила начальник Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Попова Ірина Миколаївна.

За доброю традицією в день серпневого поважного учительського зібрання було нагороджено кращих освітян району, людей, чия щоденна самовіддана праця є взірцем для інших і заслуговує на безмежну вдячність дітей, батьків, колег та громадськості.

Місію нагородження Подяками голови Генічеської районної ради та Генічеської районної державної адміністрації виконали Андрій Євстратов та Гульнара Бекірова, які вручили їх кращим представникам освітянського загалу:

1. Саньковій Вікторії  Григорівні,  вчителю німецької мови НВК «Генічеська школа I-III ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» за підготовку 2 призерів ( II місце) обласного та учасника фінального етапів  всеукраїнської олімпіади з німецької мови;

2. Ігнатенко Валентині Івановні, вчителю географії Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 за підготовку призера (ІІ місце) обласного  та учасника фінального етапів всеукраїнської олімпіади з географії;

3. Дзугань Оксані Анатоліївні, вчителю російської мови та зарубіжної літератури Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, за підготовку призера (ІІ місце) обласного етапу  всеукраїнської олімпіади з російської мови;

4. Бондаревій Ганні Дмитрівні, вчителю правознавства НВК «Гімназія –спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов», за підготовку призера ( IIІ місце) обласного етапу всеукраїнської олімпіади з правознавства;

5.Лозі Івану Олексійовичу,  вчителю трудового навчання НВК «Гімназія –спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов», за підготовку призера ( IIІ місце) обласного етапу всеукраїнської олімпіади з трудового навчання;

6. Остапенко Тетяні Михайлівні, вчителю біології Новоолексіївської  загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2, за підготовку призера ( III місце)  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України;

7. Стасевич Ірині Сергіївні, вчителю біології Щорсівської загальноосвітньої школи I-III ступенів,  за підготовку призера ( II місце) обласного етапу всеукраїнської олімпіади з біології;

8. Федосовій Олені Анатоліївні, вчителю історії НВК «Гімназія –спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов», за підготовку призера ( II місце) обласного етапу всеукраїнської олімпіади з історії;

9. Дарморез Аллі Вікторівні, вчителю математики НВК «Генічеська школа I-III ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» за підготовку призера ( IIІ місце) обласного етапу  всеукраїнської олімпіади з математики;

10.Тісліченко Оксані Анатоліївні, вчителю історії НВК «Гімназія – спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов», за підготовку призера ( II місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України тависокий рівень підготовки учнівської молоді до ЗНО -2019;

11. Осьмаку Олександру Васильовичу, вчителю географії НВК «Генічеська школа I-III ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» за підготовку призера ( II місце) обласного етапу  всеукраїнської олімпіади з географії;

12. Кутюк Богдані Володимирівні, вчителю української мови та літератури НВК «Гімназія – спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов», за підготовку призера (IIІ місце) обласного етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка;

13. Скрипці Світлані Василівні, керівнику гуртка Генічеської районної станції юних натуралістів за підготовку призера ( IIІ місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

14.Чорновол Тамарі Івановні, вчителю англійської мови НВК «Гімназія – спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов», за підготовку призера (II місце) обласного етапу  всеукраїнської олімпіади з англійської мови;

15. Кушакевич Валентині Миколаївні, вчителю фізики Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, за підготовку призера (ІІ місце) обласного етапу  всеукраїнської олімпіади з фізики;

16. Федотовій Оксані Миколаївні, вчителю обслуговуючої праці НВК «Генічеська школа I-III ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» за підготовку призера ( IIІ місце) обласного етапу  всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці;

17. Золотаренко Альоні Віталіївні, вчителю української мови і літератури НВК «Гімназія — спеціалізована школа  I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов», за підготовку переможців обласних етапів (ІІІ місце) всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури,  Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика та отримання найкращого результату в районі «ЗНО – 2019»;

18. Малицькій Галині Олександрівні, вчителю української мови та літератури НВК «Генічеська школа I-III ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад», за підготовку призера  обласного (II місце)  та фінального (ІІІ місце) етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка та  високий рівень підготовки учнівської молоді до ЗНО -2019;

19. Ісадковій Наталі Валеріївні, вчителю української мови і літератури Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1, за підготовку переможця (I місце) обласного етапу ІХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика.

Подякою голови Генічеської районної державної адміністрації та Генічеської районної ради за впровадження інноваційних методик навчання, високий рівень підготовки учнівської молоді до ЗНО-2019 були нагороджені:

1. Тутова Ірина Дмитрівна, вчитель історії та правознавства Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ;

2. Глушко Наталя Андріївна, вчитель української мови та літератури Фрунзенської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів;

3. Ольховська Наталія Владиківна, вчитель математики НВК «Генічеська школа I-III ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»;

4. Неймет Ірина Василівна, вчитель математики НВК «Гімназія — спеціалізована школа  I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»;

5. Подоляк Світлана Миколаївна, вчитель географії та історії Фрунзенської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.

Подякою голови Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області та Генічеської районної ради за  сумлінну, плідну працю, високу педагогічну майстерність та вагомі досягнення у справі навчання і виховання творчої учнівської молоді нагороджені:

1.Челебієв Ісмет Сеїт-Ібрагімович, керівник «Зразкового художнього колективу» ансамблю народного танцю «Барвограй» Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва;

2. Носов Олександр Іванович, тренер-викладач з плавання Генічеської  районної  комплексної  дитячо-юнацької  спортивної  школи.

3. Узунов Олександр Олександрович, керівник гуртка «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку» Генічеської районної станції юних техніків;

4. Черненко Ігор Олександрович, керівник Зразкового художнього колективу ансамблю естрадного танцю «Бриз» Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва.

Церемонію нагородження продовжила начальник Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Ірина Попова, яка подякувала працівникам закладів освіти за відданість професії та високий рівень педагогічної майстерності.   

Кращих освітян району Ірина Миколаївна нагородила Подяками Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації:

1.Знаменську Світлану Ярославівну, завідувача  ясла-садком «Ластівка» Стрілківської сільської ради за впровадження інновацій в освітній процес, велику організаційну роботу щодо створення народознавчого  музею та розвиток музейної педагогіки у дошкільному  навчальному  закладі;

2.Вівтаник  Наталю Сергіївну, заступника директора з навчально-виховної роботи  НВК   «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» за сумлінну плідну працю, високу педагогічну майстерність, впровадження інноваційних сучасних форм організації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти;

3.Лисенко Олену Миколаївну, завідувача Фрунзенським ясла-садком №11 «Світлячок» Генічеської районної ради за сумлінну плідну  працю, високий рівень професійної майстерності, впровадження ідей родинної педагогіки у закладі дошкільної освіти;

4.Скрипку Олену Миколаївну, вихователя-методиста Генічеського  ясла-садка № 17 «Теремок» Генічеської районної ради, за високий професіоналізм, дієве сприяння інноваційній діяльності для вдосконалення змісту дошкільної освіти через впровадження технології Лего-конструювання та якісну підготовку дітей до навчання в школі;

5.Бурліну  Світлану Василівну, музичного керівника дошкільного  навчального закладу ясла-садка «Червона шапочка» Генічеської районної ради за сумлінну працю, інноваційний підхід до сучасних форм організації музичного виховання дітей дошкільного віку та активну участь у фестивалі дитячої творчості «Травневий барвограй — 2019»;

6.Пушкаренко Лоліту Сергіївну, керівника гуртка англійської мови Генічеського ясла-садка № 3 «Казка»  комбінованого типу Генічеської районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, педагогічну майстерність, використання інноваційних технологій з навчання англійської мови дітей дошкільного віку та активну участь у районних методичних заходах;

7.Григоренко Юлію Борисівну, вихователя Генічеського ясла-садка № 14 «Колосок» Генічеської районної ради за ефективне впровадження засад концепції «Нова українська школа» в умовах закладу дошкільної освіти та активну участь в проведенні дослідницько-експериментальної діяльності. 

8. Кириченко Наталю Олексіївну, директора закладу дошкільної освіти «Чонгарський ясла-садок «Червона Шапочка» Чонгарської сільської ради Генічеського району за багаторічну, плідну працю, вагомий особистий внесок у відновлення діяльності закладу дошкільної освіти у с. Миколаївка Чонгарської сільської ради.

9. Бондар Вікторію Вікторівну, вчителя математики Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради за сумлінну плідну працю, використання інформаційно-комунікативних технологій у навчанні учнівської молоді, підготовку переможців Всеукраїнських інтернет-олімпіад з математики «На урок» та  «Олімпус».

Подякою Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації за високі показники ЗНО-2019 у рейтингу шкіл Херсонської області, оприлюдненому на сайті «Освіта.ua» були нагороджені:

педагогічний колектив навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (ІІ місце);

педагогічний колектив Щорсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (11 місце);

педагогічний колектив Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (16 місце).

Почесною грамотою Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації нагороджено Куницьку Ірину Володимирівну, завідувача Генічеським районним методичним кабінетом Генічеської районної ради Херсонської області за активне впровадження прогресивних освітніх методик і технологій в умовах освітньо-інноваційних змін, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі Херсонщини.

Нехай новий навчальний рік буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! 

Вітаємо на офіційному сайті Генічеської районної ради!

 

Шановні відвідувачі сайту!

Від імені депутатського корпусу та апарату районної ради радий вітати Вас на сторінках нашого веб-сайту.

Основними принципами місцевого самоврядування є народовладдя, законність, гласність, поєднання місцевих і державних інтересів, підзвітність та відповідальність перед територіальними громадами.

Цей сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права мешканців району на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Представництво районної ради у інформаційному просторі — це яскраве свідчення відкритості та гласності у нашій діяльності.

Ми щодня працюємо для вас, для забезпечення потреб громади Генічеського району. Сподіваємось, що наш сайт стане для вас інформативним, корисним і цікавим. Сподіваємося на співпрацю з нами.

З повагою

Голова районної ради                                                        Андрій Євстратов                            

Контактна інформація

+380 5534 3‑29-51, +380 5534 3‑23-18, +380 5534 3‑40-10
пн-пт 08:00–17:00

Державний прапор України

Звернутися до голови районної ради





Архіви

Рубрики

Календар

Ноябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Все права защищены; 2019 Генічеська районна рада