Відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, економіки та російської мови

18 листопада 2017 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, економіки та російської мови.

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики:

8 клас

І місце – Стрюченка Івана,учняГенічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради (вчитель – Кушакевич В.М.);

ІІ місце – Куліша Назара, учняЧонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради (вчитель – Чорна С.О.);

Михайлова Івана, учняГенічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради (вчитель – Цуканова Н.П.);

ІІІ місце – Романенка Іллю,учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»Генічеської районної ради (вчитель –Цемашко Г.В.)

9 клас

І місце – Черняк Нонну, ученицю Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради ( вчитель – Мачечук Н.В.);

ІІ місце – Мамедову Софію, ученицюГенічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради (вчитель – Мацків І.І.);

ІІІ місце – Густого Діомида, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»Генічеської районної ради (вчитель –Самойлова О.П.)

Мілосьордову Юлію, ученицюГенічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради (вчитель – Кушакевич В.М.)

10 клас

І місце – Ступакова Кирила,учняЧонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради (вчитель – Чорна С.О.);

ІІ місце – Бєлєхову Анну, ученицюНВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»Генічеської районної ради (вчитель –Цемашко Г.В.);

Шарлай Дарину – ученицюФрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради (вчитель – Гриненко О.А.);

ІІІ місце – Герасименка Олексія, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»Генічеської районної ради ( вчитель – Харитонова Г.І.)

11 клас

І місце – Максименка Вадима, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»Генічеської районної ради ( вчитель – Харитонова Г.І.);

ІІ місце – Круглова Сергія,учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»Генічеської районної ради (вчитель –Цемашко Г.В.);

Лукаш Руслану, ученицюФрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради (вчитель – Гриненко О.А.);

 ІІІ місце – Диму Юлію, ученицю Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради ( вчитель – Чечет І.В.)

      Вітаємо  переможців  ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки :

10 клас

ІІІ місце –Сакевич Анастасію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»Генічеської районної ради (вчитель – Осьмак О.В.);

Абдураімова Тимура, учняНВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»Генічеської районної ради (вчитель –  Пирогов І.А.);

Поліщука Григорія, учня вищого професійного училища №17 ( вчитель – Мартинцова Н.Ю. )

11 клас

І місце – Мороза Олексія, учня Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради (вчитель – Самойленко Н.В.);

ІІ місце – БубелякЄлізавету,ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради ( вчитель – Ігнатенко В.І.);

ІІІ місце – Тарасенко Катерину, ученицю Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради (вчитель – Самойленко Н.В.);

Лозову Анастасію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»Генічеської районної ради

( вчитель –  Пирогов І.А.);

Мухіну Анастасію, ученицюНВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»Генічеської районної ради (вчитель – Осьмак О.В.).

Вітаємо  переможців  ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови:

9 клас

І місце – Алєничева Дмитра, учняЩасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради (вчитель – Муслєдінова Д.Ф.);

ІІ місце – Парасюк Оксану,ученицюРівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради (вчитель – Гапшенко Т.М.);

Гаврилюк Наталю,ученицюГенічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради (вчитель – Білан Н.В.);

Золотухіну Софію,  ученицюНВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»Генічеської районної ради (вчитель – Микитась Т. Д.);

ІІІ місце – Щербаченко Яну, ученицюГенічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради (вчитель – Ушакова С.І.);

Давиденко Єлізавету, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»Генічеської районної ради

( вчитель – Козіна В.В.);

Климчук Аліну,ученицюНовогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради (вчитель – Шапошник В.Г.)

10 клас

І місце –Максименко Дарину, ученицюНВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»Генічеської районної ради (вчитель – Приходько Ж.Ж.);

ІІ місце – Ліпчевську Олександру, ученицюГенічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради (вчитель – Білан Н.В.);

Жадан Валентину,ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»Генічеської районної ради

( вчитель – Козіна В.В.);

ІІІ місце – Чамор Тетяну, ученицюГенічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради (вчитель –Носовод О.Л.)

11 клас

І місце – Кулик Анастасію,ученицюНовогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради (вчитель –Шапошник В.Г.);

ІІ місце – Селяметову Сабіну, ученицюНовоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради (вчитель-Шалигіна Н.А.);

ІІІ місце – Олешко Анастасію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»Генічеської районної ради( вчитель – Толубець Г.О.);

Левченко Катерину,ученицюНВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»Генічеської районної ради (вчитель – Приходько Ж.Ж.)

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вітаємо на офіційному сайті Генічеської районної ради!

Шановні відвідувачі сайту!

Від імені депутатського корпусу та апарату районної ради радий вітати Вас на сторінках нашого веб-сайту.

Основними принципами місцевого самоврядування є народовладдя, законність, гласність, поєднання місцевих і державних інтересів, підзвітність та відповідальність перед територіальними громадами.

Цей сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права мешканців району на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Представництво районної ради у інформаційному просторі – це яскраве свідчення відкритості та гласності у нашій діяльності.

Ми щодня працюємо для вас, для забезпечення потреб громади Генічеського району. Сподіваємось, що наш сайт стане для вас інформативним, корисним і цікавим. Сподіваємося на співпрацю з нами.

З повагою

Голова Генічеської районної ради   

                                                          Сергій КОРЖЕВИЙ                            

WEB-камери online

СТВОРИТИ ПЕТИЦІЮ

[contact-form-7 id=”6259″ title=”Контактна форма 1″]

Державний прапор України

Архіви

Рубрики

Календар

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Copyright © 2022 Генічеська районна рада